Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
 

Koreňom zla je nedostatok poznania

Zdravie...

 

To, čo viete, vám môže pomôcť, ale to, čo neviete, vás môže zabiť

 


Najúčinnejšia ochrana nielen proti prasacej chrípke !!!

Podľa doterajších skúseností je možné MMS úspešne využiť proti 95% zdravotných problémov.


Celostná medicína  informačný server o zdraví z pohľadu celostnej, prírodnej a alternatívnej medicíny


   Frolovov dýchací trenažer  vnútorné dýchanie ako základ pre ozdravný proces celého organizmu


Zdravie z Božej lekárne  


  Pravda o mlieku !!!  MLÉČNÉ BÍLKOVINY (kaseiny ze skupiny fosfoproteinů) jsou nejnebezpečnějším a vědecky nejprověřenějším KARCINOGENEM. Látkou, která způsobuje rakovinu a podporuje její rozvoj. Bylo to znova potvrzeno nedávným historicky nejrozsáhlejším, nejhlouběji jdoucím a nejlépe organizovaným vědeckým výzkumem.


  Pravda o vode - Upozornenie: nepiť vodu vo večerných hodinách a znížiť aj celkové množstvo vody (obličky, opuchy)!

Desatoro onkologických prikázaní:

1. Odpustíte, budete milovať svojich blížnych a zbavíte sa stresu, zloby a hnevu!
2. Doplníte si stravu o proti nádorový vitamín B17! (marhuľové jadrá, jablkové jadierka a. i.)
3. Vylúčite mäso, mlieko, vajcia a iné živočíšne výrobky!
4. Vylúčite cukor, sladkosti a sladené nápoje! (rakovina miluje cukor)
5. Zbavíte sa iných karcinogénov! (fajčenie, alkohol, fast food, atď.)
6. Budete jesť zeleninu, ovocie, strukoviny a iné plody zeme!
7. Každé ráno vypijete doma rozmixovaný (nie odstavený) zeleninový džús!
(cvikla, zeler, mrkva, polovica zemiaku, reďkvička) aspoň 4dl

8. Budete prijímať veľké množstvo cesnaku!
9. Maximálne zvýšite príjem vitamínov!
10. Maximálne zvýšite príjem antioxidantov*!

Nemecký onkológ Rudolf Breuss's zaznamenal 96% úspešnosť v liečbe rakoviny počas 30 rokov kariéry (24 000 pacientov). Ako tvrdí, nasledujúci, úplne prírodný liek, ktorý dokázal uľaviť množstvu jeho pacientov, je založený na „vyhladovaní rakoviny“ a vytvorení zásaditosti tela. Džús pozostáva z týchto piatich jednoduchých zmesí a podáva sa denne aspoň 45 dní:

1 cvikla, 1 mrkva, 1 zeler, 1/2 stredne veľkého zemiaku, 1 reďkvička

Rozmixovať a doliať prevarenú vychladenú vodu podľa potreby.

* Medzi antioxidanty, ktoré sa vyskytujú v tele patrí koenzým Q (ubichinon), ktorý je dôležitý v dýchacom reťazci a pri metabolizme tukov. Ďalšie takéto látky sú napríklad melatonín, superoxiddizmutáza, nikotinamid a ďalšie metabolity. Z antioxidačných vitamínov je najdôležitejší vitamín A (retinol) a karotenoidy, vitamín C a vitamín E. Z antioxidačných látok sa užíva glutathion a jeho prekurzory (cystein), kyselina lipoová, zo stopových prvkov je najvýznamnejší selén, zinok a meď.

Rakovina není nic víc než poslední projev extrémního překyselení organismu a toxicity tělesných tekutin a tkání. Za těchto podmínek a při dysfunkci imunitního systému by tělo předčasně zemřelo. Proto na svou ochranu moudře začne shromažďovat vnitřní toxiny, obalovat je oslabenou super-kyselou tkání a zapouzdří je pod nepropustnou ochrannou vrstvou, aby zabránilo jejich dalšímu šíření. S tímto důvtipným řešením obdrží majitel smlouvu na delší život. My ovšem tomuto procesu říkáme choroba. Tělo vytvoří tumor proto, aby potlačilo a uklidilo jedy, které nemůže jinak vyloučit a prodloužilo si život na tak dlouho, jak jen je možné, poskytujíc svému majiteli dostatek času k eliminaci interní toxicity. Metastázy jsou poslední pokus těla ke své záchraně. Jestliže je tato interní toxicita úspěšně potlačena, tělo postupně bezpečně odstraní všechny nádory a navrátí se mu zdraví. Pokud tento proces není úspěšný, osud majitele těla je definitivně určen a umírá, ne na rakovinu, ale na extrémně jedovaté léčebné postupy, intenzivní emoční zhroucení, zoufalství a stres.
Zkuste své tělo z celého srdce co nejvíce milovat a co nejdříve začněte s detoxikací. ID.

  Omega - 3 ako si vylepšiť srdcovocievny systém


Žaloba do Haagu nielen o zdraví (Dr. Mathias Rath) 


  Magnézium chvenie rúk, nesústredenosť, ľadvinové kamene, poruchy rastu a rednutie kostí, trombóza dolných končatin, Alzheimerova choroba..., to všetko súvisí s nedostatkem magnézia v organizme.


  Rozhodujete o svojom zdraví homocystein, hormonálna antikoncepcia, mikrovlny, aspartam...


                               Pohyb očí zlepšuje pamäť
Anglickí odborníci z Manchesteru vyhlásili, že najradšej by vyhádzali všelijaké prípravky na zlepšenie pamäti a sústredili sa viac na pravidelný pohyb očí. Áno, to je ten elixír, ktorý zlepšuje našu pamäť. Títo odborníci robili dôsledný výskum pohybu zrakového orgánu zo strany na stranu a zistili, že to výrazne pôsobí na zlepšenie pamäti a myšlienkových operácií vôbec.
Netreba nič mimoriadne, iba každý deň stačí tridsaťsekundový tréning očí. Pohybovať prudšie a dôsledne očami zo strany na stranu a prídu neuveriteľné výsledky. Tvrdia to experti z Manchester Metropolitan University. Robili pokusy s dobrovoľníkmi a ukázalo sa, že pravidelne cvičiaci jedinci si dokázali zapamätať výrazne viac naučených slov ako tí, ktorí podobný tréning nevykonávali.
Dr. Andrew Parker tvrdí, že takéto cvičenie môže vyvolávať z pamäti informácie, ktoré boli v mozgu uložené dávnejšie. Informoval, že pripravujú ďalšiu sadu testov, ktorými si chcú ešte raz potvrdiť doterajšie zistenia, dokonca rozšíriť výskum na novšie poznatky v tejto oblasti.
Tento spôsob pôsobenia na zobúdzanie pamäti, na jej osvieženie je mimoriadne významný najmä pre vekovo staršie ročníky ľudí. Nie je to nijako náročné ani namáhavé, je treba si iba zapamätať, že tých pár sekúnd denného cvičenia treba vykonávať. Nehovoriac o významnom pomocníkovi pre študentov pred významnejšími skúškami. Teda uvedomme si, že oči nemáme iba preto, aby sme videli, ale ich pravidelným tréningom osviežujeme svoju pamäť.                                                     Autor: M.H.Devínsky


   Prišlo mi poštou

Ako sa Vám vyhnú kliešte...

Tento recept mi priniesla moja teta zo Švédska a minulý rok som ho úspešne vyskúšala s mojim synom a neterou. V deň keď sme plánovali výlet do lesa sme sa všetci nasprejovali doleuvedeným odvarom. Nestihol to jedine syn mojej sesternice, ktorého neskoro doviezli rodičia. Po návrate z lesa mal on jediný na nešťastie kliešťa. Od toho výletu sa vždy deti pred vychádzkou do lesa sprejovali. Vyskúšajte! 

      1 vrecúško rozmarínu (dostať v obchode ako prísadu do jedla)
     1 liter vody
     1 lyžica bieleho vinného octu

Dáme variť 1 liter vody, keď sa voda varí odstavíme ju a dáme do nej luhovať 1 vrecko rozmarínu až do vychladnutia. Odvar scedíme a pridáme 1 lyžicu bieleho vinného octu. Odvar prelejeme do spray fľaštičiek a uchovávame v chladničke. Pred výletom do prírody si nasprejujeme časti tela. Ďalší účinný prostriedok pre dospelých je užívanie cesnakových tabliet, tie však musíte začať užívať skôr ako plánujete camp v prírode. (Cesnakové tabletky užívajú lesní robotníci vo Švédsku preventívne proti kliešťom.)
Prajem Vám pekné letné dovolenky a prázdniny.


  Chemoterapia pomáha liečiť rakovinu a Zem je plochá!   Lothar Hirneise nie je lekár, avšak urobil pioniersku prácu – predstavil novú víziu o rakovine, podporovanú dôslednosťou a dôkladnosťou prirodzenou v nemeckej kultúre. Jeho argumentácia je silnou stránkou. Hirneise je mužom výskumu a solidných dôkazov. Muž, ktorý sa vybral neobyčajnou cestou, aby sa stal vplyvným, aj keď kontroverzným, odborníkom na rakovinu v Nemecku.


Bod stoviek chorôb  Aktivácia tohto bodu má za následok efekty permanentného omladenia a vyliečenia, ktoré predlžujú žovot. V Číne je tento bod známy ako „bod dlhovekosti“ a v Japonsku zasa ako „bod stoviek ochorení“.


 

    alebo  
 

         

TOPlist